KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645576
nr 1264 5576
Tall, Gårdsmotiv, signerad. Olja på duk, 46x37 cm
Utrop:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:02:57
Halvkristall